еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

Најчитани на еМагазин за 2020 година: Конфекцијата „Кули“ од Прилеп нуди бесплатна изработка на медицински маски за заштита

Информациите за хуманоста во државата во време на коронавирусот беа едни од најчитаните на еМагазин во 2020 година. Па така, веста за конфекцијата „Кули“ од Прилеп, која меѓу првите се пријави да изработува бесплатни маски, е во топ 10 најчитани.

Текстот може да го прочитате ОВДЕ.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Најчитани на еМагазин за 2020: Отворено со Атиџе, ѕвездата на „Медена земја“: Обожавам да пеам, сакав да станам пејачка

Најчитани на еМагазин за 2020 година: Како да се заштитите од корона вирусот: АПЕЛ за целосно почитување на превентивните мерки

Најчитани на еМагазин за 2020 година: Пановски: Лесно ја поднесувам состојбата со Ковид-19, ми помагаат децата, спортот, не пијам витамини

Најчитани на еМагазин за 2020 година: Сите детали за новите платежни картички: Кој ќе добие пари за купување македонски производи и услуги?

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Елизабета Георгиевска, сопругата на претседателот Пендаровски елегантна на отворањето на новата сезона на Филхармонија

Редакција

(Видео) „Ќе ме сакаш ли?“ – нов сингл на Дани Димитровска

Редакција

Дополнителни консултации дали Виктор Димовски ќе биде амбасадор во Франција

Редакција