еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

„Најдобрата“: Калиопи, Џамбазов, Зафирчев, Петрушевска… се простуваат од актерката Беличанец

Колегите на починатата актерка Билјана Беличанец и личности од македонската естрада се простуваат од нејзе на социјалните мрежи.

Пораки на Фејсбук објавија актерите Васил Зафирчев, Весна Петрушевска, Јелена Јованова, Игор Џамбазов, Драган Спасовски Дац, Сашо Тасевски

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

„Почивај во мир Туфи. Спиј мирно Билјана“: Реакции на Твитер за смртта на актерката Беличанец

Детали од Обвинителството за смртта на актерката Беличанец

Актерката Билјана Беличанец, мајка на две деца, мртва ја пронашол нејзиниот сопруг

Фото: ВМРО-ДПМНЕ

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Пуцко петрол“ го доби мултимилионскиот тендер на „М.Ж. Транспорт“ за набавка на дизел гориво

Никола Осило

Загина 15 годишно девојче во сообраќајка кај Струмица

Редакција

Македонија на стенд-бај: Ќе ја повтори ли ВМРО-ДПМНЕ грешката на Љубчо Георгиевски од деведесетите?

Никола Осило