еМагазин
Image default
Локално

Неколку лица тепале скопјанец на улица

На 11.09.2019 во 00.20 часот во СВР Скопје, Ј.Х.(31) од Скопје пријавил дека на 10.09.2019 околу 20.10 часот на ул.„365“ бил физички нападнат од неколку лица, информира МВР.

Причина за нападот било претходно меѓусебно недоразбирање. Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Кривична пријава за обид за убиство

Никола Осило

Берово меѓу најпосетените градови за празниците

Редакција

Дежурни пунктови за деца во поликлиниките Бит Пазар, Јане Сандански и во Ѓорче Петров

Редакција