еМагазин
Image default
ЖИВОТ

Потресни видеа снимени неколку минути по трагичната несреќа на патот Скопје-Тетово

Телевизијата Алсат М, објави потресни видеа, направени неколку минути по страшната автобуска несреќа која се случи во близина на селото Ласкарци, на патот Скопје-Тетово во која загинаа 14 лица.

Жителите на селото први се обиделе да им помогнат на настраданите.

Содржината на видеата е ВОЗНЕМИРУВАЧКА!

Aksidentohet autobusi ne autostraden Shkup Tetove

Aksidentohet autobusi ne autostraden Shkup Tetove

Posted by Alsat on Среда, 13 февруари 2019

Tragjedi ne autostraden Shkup Tetove

Posted by Alsat on Среда, 13 февруари 2019

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Бројката на загинати се искачи на 14, шестмина се борат за живот

Владата ги прогласи 14 и 15 февруари за денови на жалост

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Радио МОФ со „30 прашања“ до студент од студентски дом: Филмскиот наслов на животот би бил „Самоуништување“

Редакција

Се повеќе девојки во униформи: Од вкупно 6.700 припадници на Армијата, 635 се жени

Никола Осило

(Фото) Деца играа брканица и кошарка со првата дама во претседателската резиденција

Редакција