еМагазин
Image default
Локално

Повредена девојка од залутан куршум додека си седела дома во Чаир

На 09.03.2019 година околу 23,50 часот во СВР-Скопје Н.Б.(54) од Скопје пријавил дека во неговиот дом во Чаир во собата каде што била неговата ќерка пробило залутано зрно и и нанело површински повреди (изгореница), информираат од МВР.

Се работи на целосно расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Каменувани две канцеларии на СДСМ во Прилеп

Никола Осило

Несекојдневен случај: Полицајци затекнале крадец во кафана во Гостивар

Никола Осило

Кои се најдобрите трговски објекти за модни додатоци и накит во Скопје за 2019

Редакција