еМагазин
Image default
Локално

Скопјанец изел ќотек од двајца мажи и жена

На 11.08.2019 во 23,15 часот во СВР Скопје А.И.(61) пријавил дека истиот ден околу 23,00 часот на улицата “Самоилова“ бил физички нападнат од Е.С., Ф.С. и уште едно женско лице, информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Галерија) Kараван на ДИК низ градовите: Едукација на гласачите за претседателските избори

Редакција

Безбедни на планините во Охрдискиот регион: 13 112 е нов број за СОС-повици

Редакција

Двајца скопјани агресивно се однесувале кон полицајци

Никола Осило