еМагазин

Tag : ќотек

Свет ТОП СТОРИИ

(Видео) Ќотек и склекови за Индијците кои не ги почитуваат забраните за корона вирусот

Редакција
Полицијата во Индија физички ги казнува граѓаните кои не ги почитуваат забраните за движење и мерките за превенција од ширење на корона вирусот. Премиерот на...
Локално

Кратка раправија во прилепска продавница завршила со ќотек

Никола Осило
На 08.07.2019 во 01,00 часот во Полициска станица Прилеп, Г.Ц.(56) од Прилеп,пријавил дека на 07.09.2019 околу 19.50 часот во продавница на улица,,Слобода“, по кратка расправија...
Локално

Скопјанец изел ќотек од алкохолизиран сограѓанин

Никола Осило
На 05.09.2019 во 21.30 часот во СВР Скопје, М.Ќ.(44) од Скопје пријавил дека истиот ден во 20.00 часот на улица „520’’ бил физички нападнат од...
Локално

Скопјанец изел ќотек од двајца мажи и жена

Никола Осило
На 11.08.2019 во 23,15 часот во СВР Скопје А.И.(61) пријавил дека истиот ден околу 23,00 часот на улицата “Самоилова“ бил физички нападнат од Е.С., Ф.С....
Локално

Скопјанец изел ќотек откако недолично се однесувал кон девојка

Никола Осило
На 24.05.2019  01,20 часот во полициска станица  Д.А. (31) од Скопје пријавил дека на 23.05.2019 год. околу 23,00 часот на ул. „Владимир Комаров“ бил физички...
Локално

Изел ќотек од колега во комплексот клиники „Мајка Тереза“

Никола Осило
На 02.05.2019 година во СВР Скопје во 11.30 часот, В.Л.(30) од Битола пријавил дека истиот ден околу 10.50 часот во Комплексот клиники „Мајка Тереза“ бил...
Локално

Го тепале во ноќен клуб: Скопјанец изел ќотек од две лица

Никола Осило
На 26.04.2019 год. во 05.30 часот Ф.С. (19) од  Скопје пријавил декаво 04.30 часот во ноќен клуб лоциран на ул. Анастас Митрев од страна на...
Локално

Добиле ќотек од група во Арачиново

Никола Осило
На 07.04.2019 околу 21.30 часот во СВР Скопје, А.К.(59) од село Блаце пријавил дека во село Арачиново заедно со С.К.(50) и С.К.(31), од село Блаце...
Локално

Музичари добиле ќотек од гости во кафана во Аеродром

Никола Осило
На 19.01.2019 година во 06 часот во Полициската станица Аеродром, Н.Б.(36) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 00.50 часот во угостителски објект на булевар...
Македонија ТОП СТОРИИ

Фејсбук го „подбра“ Павле Богоевски: „Тие со маските немаше да влезат ако не им отвореше некој од внатре“

Никола Осило
Голем број реакции на Фејсбук предизвика статусот на пратеникот Павле Богоевски со кој тој се обиде да оправда зошто гласал „за“ Законот за амнестија иако...