еМагазин

Tag : Агенција за електронски комуникации

Бизнис ТОП СТОРИИ

„Секјурити груп сервисис“ го доби тендерот на АЕК за обезбедување имот

Никола Осило
Агенцијата за електронски комуникации по распишаниот тендер за набавка на услуги за обезбедување на имот и лица склучи договор со друштвото за услуги „Секјурити груп