еМагазин

Tag : јахта

Интервју ТОП СТОРИИ

(Галерија) Пантелис Григори: Trip to sail е уникатна платформа за вашиот одмор да едрите во Грција

Редакција
Едно поинакво искуство за Вас би било едрењето, можеби поинакво и авантуристичко за да се посетат острови и плажи за кои сте немале пристап во
Забава

(ВИДЕО) Рускиот Оназис, Димитри Роболовлев со јахта долга 60 метри на Миконос

Редакција
Рускиот тајкун Димитри Роболовлев нема проблем со влошувањата на односите помеѓу Грција и Русија. Тој деновиве со својата импресивна јахта од 60 метри престојуваше на