еМагазин

Tag : Аурора Козјак

CHECK IN ТОП СТОРИИ

(Галерија) Хит дестинација за викенд: Аурора Козјак

Редакција
Новоотворениот ресторан во склоп на комплексот Аурора Козјак е едно од најпосетените места во околината на Скопје. Како што неодамна пишуваше еМагазин, комплексот се простира...
CHECK IN ТОП СТОРИИ

(Галерија) Денеска се отвора ресторанот на комплексот Аурора Козјак

Редакција
Денеска се отвора ресторанот на комплексот Аурора Козјак, информираа за „еМагазин“ сопствениците Аника и Влатко Костенчеви. Комплексот се простира на 2.000 метри квадратни на Козјак,...
CHECK IN ТОП СТОРИИ

(Галерија) ЕКСКЛУЗИВНО: Како изгледа и што ќе нуди комплексот Аурора Козјак инспириран од Аурора ресорт и спа во Берово

Редакција
Инспириран од Аурора ресорт и спа во Берово, но адаптиран на поразлични услови и околности, на Козјак се гради комплексот Аурора Козјак во рамките на...