еМагазин

Tag : гаќи

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Гаќи, плажа, рекет и македонска (не)правда

Редакција
Во време кога македонското судство е под скенер на Европската Унија, од која сакаме да бидеме дел, се случи мега скандалот „Рекет“, кој уште на...