еМагазин

Tag : истрели

Балкан ТОП СТОРИИ

Се слушаат истрели на северот на Косово, Советот за безбедност одржа состанок

Редакција
Советот за безбедност на Косово одржа состанок по нападот што се случи рано изутрината на северот на Косово во кој еден полицаец беше убиен, а...
Локално

Млади скопјани се „веселеле“ со рафали

Редакција
На 27.08.2018 во Секторот за внатрешни работи Скопје во периодот од 19.50 до 20.10 часот било пријавено дека на улицата „Петар Манџуков“ се слушнале истрели...