еМагазин

Tag : кум

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Доктор Пановски годинeшен кум на Бадник: Одиме на подобро, уште малку трпение

Редакција
Одиме на подобро, само уште малку трпение да не ја расипеме работата на крај, порача годинашниот кум на Бадник, доктор Никола Пановски. По осветувањето на...
Локално

Се претставил како кум на синот и му зел пари за да плати царина

Редакција
На 22.03.2019 година во 13,00 часот во СВР-Скопје В.М.(78) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 10,00 часот во неговиот дом дошло непознато лице кое се...