еМагазин

Tag : Малдиви

ЖИВОТ

(Видео) Подводниот хотел на Малдиви прекрасна дестинација за зимските денови

Редакција
Со првите врнежи од снег почна да се чувствува студот и „забите“ на зимата во Македонија. Малкумина македонски граѓани можат да си дозволат патување до...
Бизнис ТОП СТОРИИ

Патувај на Малдивите со Стопанска банка а.д. Битола и Mastercard

Редакција
Патување за двајца на Малдивите, MacBook и iPhone 8plus се главните награди на наградната игра „STBBT MASTER MANIA“ што ја организираат Стопанска Банка а.д. Битола...