еМагазин

Tag : Марков Манастир

CHECK IN ТОП СТОРИИ

(Фото) Прекрасно место за бегство од Скопје: Етно ресторан „Марков манастир“

Редакција
Топлото време веќе го прави неподнослив престојот во Скопје, а одлична шанса за бегство од градот нуди етно ресторанот „Марков манастир“. Поради неговата близина, просторот...
ЖИВОТ

(Галерија) Пендаровски со семејството во посета на Марков манастир

Редакција
  По повод христијанскиот празник Велики петок, кандидатот за претседател Стево Пендаровски заедно со семејството беше во посета на Марков манастир во населеното место Маркова...