еМагазин

Tag : Марсело Брозовиќ

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Хрватскиот фудбалер во Интер, Марсело Брозовиќ уплати 3.000 евра на Менче која бараше помош за операција на колкот

Редакција
Фановите на клубот Интер, „Интер клуб Македонија“ објавија дека хрватскиот фудбалер Марсело Брозовиќ уплатил 3.000 евра на сметката на нашата Менче Трповска, која треба да...