еМагазин

Tag : Молика

Бизнис ТОП СТОРИИ

(Галерија) Се реновира хотелот Молика на Пелистер

Редакција
АД ЕСМ почна со реновирање на хотелот Молика на Пелистер, инвестиција со која ќе се обноват дограмата, купатилата, собите, а ќе има и нови водоводни...
CHECK IN

(Фото) Хотелот „Молика“ на Пелистер преполн со гости привлечени од снегот и сончевото време  

Редакција
Сончевото време, чистиот воздух  и одлично подготвените скијачки патеки беа доволен мотив, изминатиот викенд хотелот „Молика“ и ски-центарот Копанки да ги срушат рекорди на посетеност....