еМагазин

Tag : Јовица Трпевски

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Помеѓу загинатите и син на пратеник на СДСМ од Гостивар

Редакција
Пратеничката група на СДСМ за „Телма“ потврди дека помеѓу загинатите во тешката сообраќајна несреќа е и Јовица Трпевски, син на пратеникот Благојче Трпевски од Гостивар....