еМагазин

Tag : патни правци

Локално

Снег и намалена видливост на неколку патни правци

Редакција
Врнежи од снег со среден интензитет и засилен северен изутринава има на Попова Шапка, во Гостивар и на планинскиот превој Ѓавато, а со послаб интензитет...