еМагазин

Tag : Стевчо Донев

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Каков имот пријавил поранешниот обвинител на СЈО, Стевчо Донев, кој ќе го застапува предметот „Триста„

Редакција
Поранешниот обвинител на Специјалното јавно обвнителство (СЈО), Стевчо Донев ќе го застапува предметот „Триста„. еМагазин го разгледа неговиот анкетен лист кој го доставил до Државната...
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Каков имот пријавил обвинителот на СЈО, Стевчо Донев

Редакција
еМагазин стартува серијал во кој ќе Ви пренесеме каков имот пријавиле судии и обвинители, актуелни во неколку судски спорови, кои се во фокусот на македонската...