еМагазин

Tag : транспарент

Македонија ТОП СТОРИИ

(Фото) Транспарент со Груевски „виси“ на унгарскиот Парламент

Редакција
Унгарската Демократска коалиција денеска на зградата на унгарскиот парламент закачи транспарент со фотографија на поранешниот македонски премиер, сега пратеник, Никола Груевски, на кој пишува „ВИП...