еМагазин
Image default
Македонија ТОП СТОРИИ

(Фото) Транспарент со Груевски „виси“ на унгарскиот Парламент

Унгарската Демократска коалиција денеска на зградата на унгарскиот парламент закачи транспарент со фотографија на поранешниот македонски премиер, сега пратеник, Никола Груевски, на кој пишува „ВИП мигрантот на Орбан“.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

МНР упати протестна нота до Унгарија поради бегството и азилот на Груевски

Зошто на Груевски кој нелегално влегол во Албанија, му било дозволено да излезе со лична карта

Прашање за милион долари: Како и кој му помогна на Груевски да избега од Македонија

На крај Груевски на Фејсбук ќе ни раскаже како избегал

Фото: Унгарската Демократска коалиција /Фејсбук/Груевски/Фејсбук

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Реновираниот интензивен оддел на неврохирургија со зголемен капацитет од 30 проценти

Редакција

(Галерија) Кои се најдобрите кафулиња во Скопје

Редакција

„Талир“ повторно одложен, на Груевски ќе му се суди во отсуство

Редакција