еМагазин

Tag : Љуљета Адеми

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

Убава вест: Собрани средствата за операција на ногата на Љуљета Адеми

Редакција
Средствата за операција на ногата на Љуљета Адеми се собрани, информираше таа на нејзиниот Фејсбук-профил. Адеми треба да се оперира во болница во Швајцарија, за...
Да помогнеме ТОП СТОРИИ

Можеме заедно: Потребни се уште 13.000 франци за да ѝ помогнеме на Љуљета Адеми

Редакција
Потребни се уште 13.000 франци, за Љуљета Адеми (Клица) да може да се оперира во Клиника во Цирих „Klinik fur Traumatologie – Universitatsspital Zurich“, информира...