еМагазин

Tag : Жбогар

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Би било фино политичарите почесто да качуваат врвови и да се слуша „Македонско девојче“

Никола Осило
Како да беа договорени министерката за одбрана Радмила Шекеринска и лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски со искачување на планинските врвови да го прослават Денот на...
Македонија

Жбогар: „Рекет“ стана риалити шоу, судството веројатно сфаќа дека можеби ја има последната шанса да ја врати довербата кај граѓаните

Редакција
Судството веројатно сфаќа дека можеби ја има последната шанса да ја врати довербата кај граѓаните со независна, целосна и брза истрага на случајот „Рекет“, но...