еМагазин
Image default
Балкан

Србин пукал во син на плажа во Ханиоти

Татко пукал во 21-годишниот син на плажа во Ханиоти, јавуваат грчките медиуми.

Станува збор за 39-годишен човек од Србија, кој бил разведен од сопругата, а таа со синот била на одмор во Грција.

Според грчките медиуми, кај човекот било пронајдено и мало количество кокаин.

21-годишното момче било хоспитализирано во болница во Полигирос.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Грција планира да прима странски туристи од 1.јули

Редакција

(Вознемирувачки видеа) Силен ветар носеше човек во Дубровник, жена во Сплит едвај се спаси да не падне од мост

Редакција

(Видео) Ечеше „Бела чао“ наместо повик за молитва од џамии во Турција

Редакција