еМагазин
Image default
Забава ТОП СТОРИИ

(ВИДЕО) Незаборавните улоги на легендарната Милена Дравиќ

Легендарната српска и југословенска актерка Милена Дравиќ, почина на 79 годишна возраст по тешко боледување.

Ве потсетуваме на некои од нејзините незаборавни улоги:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Сејте си мирни, утре мош со секира и на вашето дете ќе удри“: Твитер реакции за искасапените кучиња во скопски Аеродром

Редакција

(Фото) Чак Норис на „гости“ кај Виктор Орбан

Редакција

„Семос“ го доби тендерот на Агенцијата за вработување за обука вреден 389.000 евра

Никола Осило