еМагазин
Image default
CHECK IN ТОП СТОРИИ

(ВИДЕО) Ресторанот Балкански од Неготино полни 30 години: Е вака се слави роденден

Ресторанот Балкански од Неготино на оргинален начин го слави својот 30 роденден.

Со изнајмен автобус вработени од ресторанот делеа пици, пити… на граѓаните, а сето тоа „зачинето“ со добра музика.

Честит роденден и од нас!

🏆 30 god Restoran Balkanski 🍷

Posted by Natasa Ganceva on Четврток, 25 април 2019

Фото/видео: Фејсбук/Ресторан Балкански/Наташа Ганчева/Bubo photography

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фејсбук го „подбра“ Павле Богоевски: „Тие со маските немаше да влезат ако не им отвореше некој од внатре“

Никола Осило

„Супертрејд“ го доби тендерот на битолската Клиничка болница за набавка на мазут и масло за греење вреден 227.000 евра

Никола Осило

Нема датум за ЕУ во октомври без ново СЈО и борба против корупцијата и криминалот

Редакција