еМагазин
Image default
Да помогнеме ТОП СТОРИИ

Мерџан Шабанов чека на трансплантација на срце, потребни се средства за скапата терапија додека чека

На Мерџан Шабанов потребно е да му се трансплантира срце и веќе подолго време е на листа на чекање.

Ндеговиот живот зависи од скапа терапија која самиот не може да си ја овозможи и затоа се потребни донации.

Сметките за донирање се во рамките на апелот:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ДОМ ќе ја напушти Владата ако се прифати „францускиот предлог“

Редакција

(Видео) Со контрапротест и „Алаху акбар“ дочекани учесниците на првата Парада на гордоста во Сараево

Редакција

(Фото) Османи и Милков го посетија Пендиков во болница

Редакција