еМагазин
Image default
Локално

Ја каснало кучето на соседот

На 03.04.2019 во 18.45 часот во Полициската станица Струмица, Т.К.(34) од село Дабиње пријавил дека истиот ден околу 16.00 часот на улица во селото, неговата ќерка била касната во пределот на десната потколеница од куче сопственост на И.В од истото село, информира МВР.

По целосно документирање на случајот против И.В. ќе биде поднесена соодветна пријава.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Уште една трагедија: Пронајдено мртво момчето кое сакало да се разлади во Вардар

Никола Осило

Трагедија во Куманово: Почина 13-годишно девојче откако и паднала статива во Соколаната

Никола Осило

Контролор на ЈСП завршил во болница откако побарал билет

Никола Осило