еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

„Фибула ер травел“ го доби тендерот на Претседателот на РМ за хотелски и угостителски услуги вредни 2,1 милиони денари

Претседателот на Република Македонија по распишаниот тендер за набавка на хотелски и угостителски услуги склучи договор со друштвото за туризам, трговија и услуги „Фибула ер травел“ ДООЕЛ експорт-импорт Скопје.

Вредноста на склучениот договор со вклучен ДДВ е 2.126.597 денари.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

„Фибула ер травел“ го доби тендерот на Владата за резервација на авиобилети вреден 20 милиони денари

Кои се најуспешните туристички агенции во Македонија

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Факом ќе дели дивиденда

Редакција

Претседателката на ССК, Арсовска од Париз: Нестабилната политичко и социо-економска состојба ги одвраќа инвеститорите

Редакција

(Галерија) Легендарниот бренд Levi’s живее со Скопје!

Редакција