еМагазин
Image default
Македонија

(Фото) Како пратениците се збогуваа со Павле Богоевски

Павле Богоевски и официјално повеќе не е пратеник во македонското Собрание.

На својот Фејсбук профил објави заедничка фотографија со неговите веќе бивши колеги:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Кој е Александар Филиповски кој доаѓа на местото на Павле Богоевски

„Павле Богоевски напусти кучу Великог брата“: Твитер реакции за оставката

Павле Богоевски се мисли дали една година да зема апанажа од 63.000 денари месечно

Фото: Фејсбук/Богоевски

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Антикорупциска отвори два предмети против Мицкоски

Редакција

Нови рочишта за „Тортура“, „Тарифа“, „Т.Н.Т.“ и „Тотал“ на СЈО

Редакција

Антикорупциска комисија иницира постапка за експретседателот на Кривичен суд Панчевски за вработување на неговиот внук

Никола Осило