еМагазин
Image default
Е-излог ТОП СТОРИИ

(Галерија) Нова колекција од „Спрингфилд“ пролет 2019

Весело и лежерно, клучниот изглед без размислување и „полн погодок“ е еднобојната џинс комбинација која се појавува како највпечатлив тренд оваа пролет, па Денот на вљубените е одличен повод за да го започнете овој ритуал на облекување.

Бела, црвена и бледо сина за неа, а бело-сива, морнарско сина и светло сина за него. Комбинацијата е во целосен „деним“ дух, составена од тексас јакна + џинс, а дел од колекцијата е еко-пријателска од линијата R[ECO]NSIDER.

Овој Валентајн, одберете ја соодветната боја и носете ја од глава до пети.

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Охридски комуналец“ ги поништи трите договори со фирмата на советникот на ДУИ, Усеини

Редакција

Најнови податоци од ДИК: Излезноста 41.85%, Пендаровски освоил 323.892, Силјановска 319.364, а Река 79.921 гласови

Редакција

Црниот биланс од земјотресот во Албанија достигна 49 жртви

Редакција