еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

Мода од Свети Николе ги објави примањата на Одборот на директори

Во годишниот извештај, објавен на Македонската берза, Мода АД Свети Николе ги објави примањата на Одборот на директори:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

“Мода“ од Свети Николе во загуба во првите девет месеци од годината

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Украина и Молдавија официјално ги отворија пристапните преговори со ЕУ

Редакција

(Видео) Луксузни возила “пловат“ во Дубаи: Силен дожд поплави трговски центри и населби и урна патишта

Редакција

Шекеринска до новото раководство на СДСМ: „Трчајте, за да не ве претекнат – зборувајте за да не ве замолчат“

Редакција