еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

„На кого му треба Џез фестивал додека има Ѕвезде Гранда“: Твитер „прегреа„ за Годишната програма на Министерството за култура

Лавина од претежно негативни коментари на социјалните мрежи по објавувањето на Годишната програма на Министерството за култура.

Ви пренесуваме дел од реакциите на Твитер:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Кој се е оштетен со Годишната програма на Министерство за култура: „Танец“ сотрен, Ансамблот на албански народни ора и песни колку барал толку добил

И Белопета во шок: Реномираниот „Скопски џез фестивал“ не доби пари од Министерство за култура

Милошески од Авалон шокиран од односот: На Министерство за култура не му се важни концертите на Стинг, Лени Кравиц, Ерос Рамацоти

Режисерката Бузалковска со писмо до Заев: Дава оставка од Советот за култура поради Годишната програма на Министерството

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Со магнетна стимулација до безболно заздравување на атрофираните мускули

Никола Осило

Пријавени вкупно 75 случаи со симптоми на мали сипаници: Најмногу има во Аеродром

Редакција

(ВИДЕО/ФОТО) Дали Хитлер побегнал со подморница во Аргентина, што открил ФБИ?

Редакција