еМагазин

Tag : Денко Малески

Македонија ТОП СТОРИИ

Кој ќе седне во претседателската фотелја на претседателот Иванов?

Редакција
Во април следната година треба да се одржат нови редовни избори за претседател на Република Македонија. Уште пред неколку месеци во јавноста неофицијално почнаа да...