еМагазин

Tag : костими за капење

ЖИВОТ

(Фото) LISCA советува: Откријте ги летните тајни за совршен костим за капење

Редакција
Секоја жена сама по себе е тајна. Секоја крие по нешто во себе, мистериозен поглед или пак занесна насмевка која никого не остава рамнодушен. И...
Забава

(Видео) Викторија Лоба супер секси во нова колекција костими за капење

Редакција
Една од нашите најпознати пејачки Викторија Лоба деновиве ги „почести“ своите фанови на Инстаграм со неколку фотографии и видео на кои промовира нова колекција костими...
БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Фото) Суптилна заводливост и колоритот на Африка – модна ревија на Lisca за пролет/лето 2020

Редакција
Во Порторож повторно беше топло. Lisca на традиционалната средба во Гранд хотел Бернардин ги покани партнерите од повеќе од 20 држави за да им ги...