еМагазин

Tag : крави

ТОП СТОРИИ ЧИСТА ОКОЛИНА

Додека Петре Шилегов вежба хумор: Крави пасат „ѓубре“ на Водно

Редакција
Прославата на една година мандат на градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов ги разгоре социјалните мрежи, каде скопјани не бираат зборови да укажат на неспособноста на...
ЧИСТА ОКОЛИНА

(Видео) Австриските крави се збунија: Во август паѓа снег како сред зима

Редакција
Глобалното затоплување очигледно ја менува климата, а нема подобар доказ за тоа од видеото на кое се гледа како паѓа снег во Австрија во август...