еМагазин

Tag : леталитет

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Професор Дејан Трајковски: Се однесуваме како патниците од „Титаник“, а сигурно има 30 дијагностицирани со британскиот сој на коронавирусот

Редакција
Професорот на Технички факултет во Битола, Дејан Трајковски кој на неговиот Фејсбук-профил секојдневно прави анализи за трендот на заболени, пишува за тренд на зголемување на...