еМагазин

Tag : магнета

Техно

За прв пат на пазарот: Телеком воведува тарифи со неограничен интернет

Редакција
Македонски Телеком воведува тарифи со неограничен интернет како одговор на сè поголемата потреба од онлајн работа, забава и комуникација, информираа од компанијата. „Следејќи ги трендовите,...
Техно

Македонски Телеком прославува 100.000 Magenta 1 семејства

Редакција
Magenta 1 за прв пат излезе на пазарот пред шест години, како пакет кој ги обединува сите Телеком услуги, на едно место, за целото семејство...
Техно

#ОстаниДома: Нова дигитална опција од Македонски Телеком

Редакција
Деновиве најважно е да останеме дома, но и непречено да комуницираме, работиме и да се едуцираме. За да останеме поврзани во овие услови, Македонски Телеком...