еМагазин

Tag : политичар

Македонија ТОП СТОРИИ

Филипче нема информации за заболен политичар од корона вирус или некој од извршната власт

Редакција
На новинарско прашање за тоа дали има евентуално заболен политичар или некој од извршната власт од корона вирусот, министерот за здравство Венко Филипче на денешната...
Балкан

(+18/Фото) Секс скандал: Фотографии како познат босански политичар мастурбира завршија на Интернет

Редакција
Фотографии, но и видео на кои мастурбира познат босански политичар завршија на порно сајт на Интернет, пренесуваат босанските медиуми. Станува збор за Аган Буниќ, кој...