еМагазин

Tag : самозадоволувал

Локално ТОП СТОРИИ

54-годишен скопјанец се самозадоволувал во автобус на ЈСП

Редакција
Од Министерството за внатрешни работи (МВР) информираат дека синоќа е приведен 54-годишниот В.М. од Скопје откако бил пријавен дека претходно се самозадоволувал во автобус на...
Локално ТОП СТОРИИ

61-годишен маж се самозадоволувал пред две девојчиња

Редакција
Основното јавно обвинителство Битола поведе истражна постапка против 61-годишно лице за кое постои основано сомнение дека сторило продолжено кривично дело – задоволување на полови страсти...
Локално ТОП СТОРИИ

Скопјанец се самозадоволувал пред девојки во автобуси и влезови на згради, Обвинителството бара куќен притвор

Редакција
Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје до судија на претходна постапка од Основниот кривичен суд Скопје поднел Предлог за определување мерка куќен притвор против...
Локално

Жител на Македонска Каменица се самозадоволувал пред жени на јавно место

Редакција
Поради самозадоволување пред жени, ОВР Делчево поднесе кривична пријава за жител на Македонска Каменица. Како што е наведено во полициското соопштение, Е.И.(31) од Македонска Каменица...