еМагазин

Tag : тепа

Македонија

Градоначалникот на Шуто Оризари, Дудуш, вели дека снимката била монтирана

Редакција
Градоначалникот на Шуто Оризари, Курто Дудуш, за снимката во која наводно се слуша како тепа човек, за Фокус вели дека истата била монтирана.од осуденик, а...
Македонија ТОП СТОРИИ

Објавена снимка за која се тврди дека се слуша како градоначалникот на Шуто Оризари, Дудуш, тепа човек во општината

Редакција
Порталот Лидер објави аудио снимка во која наводно се слуша гласот на градоначалникот на скопската општина, Шуто Оризари, Курто Дудуш како наводно затвора едно лице во канцеларија и...