еМагазин
Image default
Македонија

(ВИДЕО) А1он: Пред да биде приведена, Јанева била со синот

Пред да биде приведена специјалната обвинителка Катица Јанева била со синот, во нејзината куќа во скопско Козле, објави А1он.

Како што е познато тој работеше во телевизијата 1ТВ.

На видеото кое го објави А1он, се гледа како таа комуницира со синот и нејзиниот шофер:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

„Сериозни ли се со мебелов, абе парите кај се?! “: Твитер за приведувањето на Катица Јанева

Утрово починала мајката на Јанева, Рускоска вели дека тоа нема да влијае на барањето за притвор

(ВИДЕО) Запленет мебел од куќата на Катица Јанева

Видео од приведувањето на Катица Јанева

Фото/видео: А1он

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Почина Васил Пујовски, автор на незаборавните „Кога те нема“ и „Ајде да се дружиме“

Никола Осило

(Фото) Референдумот топ тема во регионов: „Македонците гласат за промена на името„

Редакција

Сведочење за насилството во Собрание: Планирано било да се влезе во Парламентот, а Иванов да прогласи воена состојба

Редакција