еМагазин
Image default
Забава

(ВИДЕО) Како изгледаше свадбата на Борко и Нина Ристовски

По една година во брак, голманот на македонската ракометна репрезентација, Борко Ристовски и неговата сопруга Нина викендов направија свадба во скопскиот хотел Мериот.

На свадбата беше и нивното синче Душан.

Фотографии и видео од свадбата, на својот Фејсбук профил објави Нина.

Te sakam @borko12ristovski 💘

Posted by Nikolina Nina Ristovska on Вторник, 08 јануари 2019

✨✨✨💎💎💎✨✨✨💘

Posted by Nikolina Nina Ristovska on Недела, 06 јануари 2019

Фото/видео: Фејсбук/Нина Ристовска

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Елена Ристеска ја покажа нејзината природна убавина

Никола Осило

(Видео) Лила Филиповска ги „зашемети“ Арапите во Дубаи

Никола Осило

Новиот бенд „The Mole Pack“ ќе го промовира албумот „Gamblin’ Man“ во недела во „ЧЕ“

Редакција