еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Заев со син му Душко возеше „Форвилер“ по Беласица

Премиерот Зоран Заев, кој важи за страствен моторџија, на Фејсбук објави фотографи на кои заедно со неговиот син Душко, викендов возат „Форвилер“ по падините на Беласица.

Фото: Фејсбук/Заев

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Груевски „се бара„ и на Твитер: „Крсто му ја отворил вратата на Грујо за да избега!“

Редакција

Град Скопје вработува 25 лица, плата до 28.277 денари

Никола Осило

Твитер „прегреја“: „На крај ќе се земат Сашо и Фатиме?#lovestory“

Никола Осило