еМагазин
Image default
Македонија ТОП СТОРИИ

(ГАЛЕРИЈА) Голема посетеност на првата Парада на гордоста во Скопје

Голема посетеност на првата Парада на гордоста во Македонија, која помина во позитивна атмосфера и без инциденти.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Шекеринска, Царовска, Богоевски: Кои политичари дадоа подршка на Парадата на гордоста

Павле Богоевски за Парадата на гордоста: Покрај сите пречки и омраза, љубовта сепак победи!

Прва Парада на гордоста во Македонија: И социјалните мрежи во боите на виножитото

(ВИДЕО) Со тапани и оро започна Маршот на гордоста

Фото: Скопје прајд/Фејсбук

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Топ пет најтргувани акции на Македонската берза

Никола Осило

Заев и Ципрас номинирани за Нобелова награда за мир од Социјалистите и Демократите, Зелените и Обединетата левица

Редакција

ЈСП Скопје ќе го ревидира проектот: Панорамско тркало нема да се гради

Никола Осило