еМагазин

Tag : прајд

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Педери сакаат да рушат Влада која им даде геј-парада

Никола Осило
Не стивнуваат реакциите по вчерашната изјава на премиерот Зоран Заев дека нема да дозволи неколку криминалци, суетен новинар и педер да ја симнат оваа Влада...
Македонија ТОП СТОРИИ

(ГАЛЕРИЈА) Голема посетеност на првата Парада на гордоста во Скопје

Редакција
Голема посетеност на првата Парада на гордоста во Македонија, која помина во позитивна атмосфера и без инциденти. ПОВРЗАНИ ВЕСТИ (Фото) Шекеринска, Царовска, Богоевски: Кои политичари...