еМагазин

Tag : Лила Стојановска

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

По што Лила ќе ја памети годината што изминува

Редакција
Водителката Лила Стојановска, за годината што изминува вели дека кога ќе ја праша некој по што ќе ја памети, навистина не знае од каде да...
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Српската хуманитарка и инфлуенсерка Ана Дорник и Лила Филиповска ќе одржат мотивациски говори за жените кои се борат со рак

Редакција
На 29 март, во хотелот Александар Палас, со почеток во 19 часот, македонската публика ќе има можност одблиску да ја запознае популарната српска хуманитарка и...
Македонија ТОП СТОРИИ

Лила сведочеше во „Рекет“: Дента кога го уапсија Боки 13 одевме за Миконос

Редакција
Долгогодишната пријателка на Бојан Јовановски (Боки 13), Лила Стојановска денеска сведочеше за случајот „Рекет“, при што откри детали за нивниот приватен живот. Лила и Боки...