еМагазин

Tag : Марјанче Стојановски

ЖИВОТ

Градоначалникот на Демир Хисар позитивен на Ковид-19

Редакција
Градоначалникот на Демир Хисар, Марјанче Стојановски на Фејсбук синоќа објави дека е позитивен на Ковид-19. „И, покрај сите препорачани мерки од надлежните здравствени институции за...
МОЈ СТАВ

А што има врска дека снимката каде што се заканува градоначалникот на Демир Хисар била стара?

Редакција
Градоначалникот на Демир Хисар, Марјанче Стојановски по објавувањето на видео снимка на која се им се заканува на вработени одлучи да молчи и да не дава...
Македонија ТОП СТОРИИ

Снимката на која градоначалникот на Демир Хисар, Марјанче Стојановски им се заканува на вработени е од јануари

Редакција
Министерството за внатрешни работи соопшти дека градоначалникот на Демир Хисар, Марјанче Стојановски вчера бил повикан на информативен разговор поради видео-снимката која се појави на интернет....