еМагазин

Tag : нозе

Локално

Жена заврши на Клиника: Кучиња скитници и ги распарталиле нозете

На 28.05.2019 година околу 08.30 часот во Полициската станица Гостивар, М.Х.(34) од село Врапчиште, гостиварско, пријавила дека во близина на семејната куќа била нападната од...
Да помогнеме

Караџовска: Од здрава, весела, енергична, позитивна жена се разбудив во болница без две нозе

Редакција
Снежана Караџовска од Скопје апелира да и се помогне, бидејќи во сообраќајна несреќа ги загубила двете нозе. Апелот кој таа го објави на нејзиниот фејсбук-профил,...